Autor Jana Benešová

O autorovi

A je tu další módní show – JARO 2017

Vážení zákazníci, zveme vás na další módní přehlídku – tentokrát vítající jarní trendy, která se koná 22.dubna 2017 od 17:00 ve Společenském centru v Rychnově nad Kněžnou. I tentokrát se můžete těšit na originální doprovodný program a vynikající catering. Přijďte prožít kvalitní chvíle módy a elegance.

Celý článek

Blíží se další módní show!!!

Vážení zákazníci lístky na další módní show tentokrát ve Vamberku jsou již v prodeji. Je třeba lístky rezervovat co nejdříve. Budeme se na Vás těšit již za dva měsíce ve vamberecké sokolovně.

Celý článek

PF 2016 – Aktuální pracovní doba – Plesová sezóna začíná

Vážení zákazníci, do nového roku Vám přejeme mnoho zdraví, úspěchu a spokojených dní. Připomínáme Vám, že naše pracovní doba je od naší podzimní módní přehlídky prodloužená až do 18 hod, abyste si i Vy, pracovně velmi vytížení, mohli u nás v klidu nakoupit. Plesová sezóna nám začíná. Přijďte si k nám doladit svůj šatník, mimo...

Celý článek

Prodloužená otevírací doba + možnost zakoupení vánočních poukazů

Vážení zákazníci, v předvánočním čase si u nás můžete v klidu nakoupit v naší prodloužené otevírací době. Také Vám nabízíme možnost zakoupit vánoční dárkové poukazy.

Celý článek

Nejnovější modely právě na prodejně

Dnes jsem se pro Vás stala modelkou já. Předvádím Vám sportovní oblečení české značky Scharf, které nám právě dorazilo…..Přijďte vyzkoušet, že Vám bude také slušet. Kvalita je zaručená!

Celý článek

Pohled do zákulisí módní přehlídky

Fotky od pana Zářeckého jsou tu. Užijte si vzpomínku na naši vydařenou společnou akci. Začínáme pohledem do zákulisí…..

Celý článek